Vooruit met de geit

Het nieuwe jaar staat voor de deur en dat is een uitgelezen kans voor nieuwe verhalen en belevenissen. Terugkijken of hangen blijven in het verleden is enkel voor geschiedkundigen én genealogen interessant.

Wat dat laatste betreft heb ik flinke vorderingen gemaakt en staan nog nieuwe uitdagingen op mij te wachten. Als amateur genealoog zijn er veel nieuwe archieven online beschikbaar gekomen en ben ik druk doende om meer bewijsmateriaal te verzamelen. De AVG hindert wel in mijn speurwerk naar de ‘verhalen’ die het genealogisch onderzoek verrijkt. Neem gerust een kijkje op deze blog bij de Familiekroniek stam Verbrugge of Familiekroniek stam Eijkemans en geniet mee van enkele uitgelichte anekdotes.

Het wandelen gaat niet meer zo gemakkelijk en blijft mijn passie. Genieten van het buiten in de natuur doorbrengen is door mijn gezondheid beperkt. Het komende jaar ga ik de conditie proberen te verbeteren met kortere afstanden maar vaker de wandelschoenen aan te trekken. Op RouteYou schitter ik op dit moment tussen de grote der groten met meer dan 1400 routes.

In het komend jaar, datum van dit artikel is 31-12-2024, ga ik nóg meer genieten van het leven. De voornemens zijn er en plannen gaan we maken. In plaats van reizen gaan we tochten maken nu we beiden goede fietsen hebben en 1 op de trekhaak en de ander in de achterbak van de auto kan. Wat een geluk dat deze HP driewieler demonteerbaar is.

De kleinkinderen worden groot en de kans is voor ons ook groot dat we iets meer van ze kunnen gaan genieten. Ze worden zelfstandig en met de huidige middelen moet het goed te doen zijn om met hun samen of met ieder apart iets te ondernemen. Ideeën zijn er en ze wachten op uitvoering.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.